Reducere!

Telecomanda universala Philips RM-D1110

30,00 lei 25,00 lei

10 în stoc

Cod Produs: RM-D1110 Categorie: Etichete: , , ,

Descriere

Telecomanda universala Philips RM-D1110, înlocuiește următoarele modele de telecomenzi originale: 

Philips Remote PH28,
Philips Remote RC0301,
Philips Remote RC0717-642,
Philips Remote RC0764,
Philips Remote RC0770,
Philips Remote RC1112516,
Philips Remote RC1152605,
Philips Remote RC115300101,
Philips Remote RC1153053,
Philips Remote RC1205B,
Philips Remote RC1683701,
Philips Remote RC1683702,
Philips Remote RC16837801,
Philips Remote RC19002B,
Philips Remote RC19036002,
Philips Remote RC19039001,

Telecomanda universala Philips RM-D1110

Philips Remote RC19039001-01,
Philips Remote RC1904,
Philips Remote RC19042001,
Philips Remote RC19042003,
Philips Remote RC19042004,
Philips Remote RC19042008,
Philips Remote RC19042009,
Philips Remote RC19042011,
Philips Remote RC19042011,
Philips Remote RC19042013,
Philips Remote RC19042018,

Philips Remote RC19137008,
Philips Remote RC19335001,
Philips Remote RC19335003,
Philips Remote RC19335003,
Philips Remote RC19335004,
Philips Remote RC19335009,
Philips Remote RC19335014,
Philips Remote RC19335019,
Philips Remote RC19335020,
Philips Remote RC19335021,

Telecomanda universala Philips RM-D1110

Philips Remote RC19335029,
Philips Remote RC2001,
Philips Remote RC2006,
Philips Remote RC2023601,
Philips Remote RC2023617,
Philips Remote RC2030,
Philips Remote RC2031,
Philips Remote RC2033601,
Philips Remote RC2034301-01,

Philips Remote RC2034302-01,
Philips Remote RC2034312,
Philips Remote RC2048,
Philips Remote RC2143606,
Philips Remote RC25109,
Philips Remote RC2512,
Philips Remote RC2521,
Philips Remote RC2525,
Philips Remote RC2529,
Philips Remote RC2529,

Telecomanda Philips RM-D1110

Philips Remote RC2533,
Philips Remote RC2541,
Philips Remote RC2543,
Philips Remote RC2563,
Philips Remote RC2575,
Philips Remote RC2582,
Philips Remote RC2683204,
Philips Remote RC2835,
Philips Remote RC283501,
Philips Remote RC283502,

Philips Remote RC2882-01,
Philips Remote RC400,
Philips Remote RC4344-01,
Philips Remote RC4422,
Philips Remote RC520,
Philips Remote RC5536,
Philips Remote RC6805,
Philips Remote RC7502,
Philips Remote RC7502,
Philips Remote RC7507,
Philips Remote RC7533,
Philips Remote RC7535,

Telecomanda universala RM-D1110

Philips Remote RC7599,
Philips Remote RC7802,
Philips Remote RC7802-S,
Philips Remote RC7805,
Philips Remote RC7806,
Philips Remote RC7807,
Philips Remote RC7808,
Philips Remote RC7812,
Philips Remote RC7812-S,
Philips Remote RC7847,
Philips Remote RC7940,

Philips Remote RC7952,
Philips Remote RC7953,
Philips Remote RC7954,
Philips Remote RC7959,
Philips Remote RC7962,
Philips Remote RC7974,
Philips Remote RC820Z,
Philips Remote RC8922,
Philips Remote RC8925,
Philips Remote RC8927,

   Telecomanda universală PHILIPS TV RM-D1110, odata ce a fost comandata, poate fi livrată în 24 de ore.

  Telecomanda universala RM-D1110 fabricat de PHILIPS, este de negăsit sau este stricată/defectă? Vrei sa-ți recapeți confortul de a urmări serialele și meciurile preferate?

   Nu trebuie să-ți mai faci griji! Magazinul online „Telecomenzi-online” are soluții la problema cu care te confrunți.

   Este limpede că fără acest dispozitiv nu se poate sta nici măcar o după-amiază. Nevoia de informație și divertisment te obliga să rezolvi cât mai urgent acesta problemă.

   Dacă nu ați găsit în lista shop-ului online telecomanda pentru Televizorul marca Philips, contactați-ne pentru suport.

  Telecomanda universala Philips RM-D1110 se livreaza oriune în toată ţara prin Poşta Româna sau prin curier rapid, la alegerea clientului.

   Dacă ne puneţi la dispoziţie următoarele informaţii scurtam termenul de livrare si identificare:

  1.   Modelul Televizorului (de exemplu 32PFL5007H, vezi imaginea de la subsol) care este înscris pe eticheta aparatului ;
  2.   Modelul de telecomenzii originale, care este înscris la baza acesteia sau pe verso (la cele de marcă în carcasa bateriilor. Exemplu: RC19039001-01);
  3.   Modelul de  șasiu electronic sau al procesorului aparatului (chassis model);
  4.   În cazul în care nu reușești sa identifici aceste elemente, trimite-ne o poză a etichetei aparatului, dacă se poate de dimensiuni mari la adresa menționată la secțiunea “Contact” a magazinului;

  Este recomandat ca înainte de a ne contacta, să citeşti mai întâi secţiunea „Garanţii„. Acolo vei găsi o suma de răspunsuri la întrebările frecvente adresate de clienți de-a lungul timpului.

  Asigurați-vă că bateriile folosite sunt de calitate. (majoritatea celor care au reclamat că telecomanda nu funcţionează aveau în telecomandă baterii contrafăcute).

Preţurile produselor conţin TVA (şi nu includ taxe de livrare care sunt opţionale)

  Imaginile şi descrierile telecomenzilor afişate au un caracter informativ şi pot conţine erori sau inadvertenţe.

Datorită bazelor de date care sunt construite în timp de mai mulţi colaboratori s-au strecurat erori.

Facem eforturi permanente să actualizăm bazele de date şi informaţiile asociate fiecărei telecomenzi.

  Dar, unele specificaţii tehnice şi preţuri pot fi modificate de producător fără o notificare prealabilă sau pot conţine erori de operare şi nu constituie obligativitate contractuală.

Telecomanda Model: RM-D1110,
Marca TV: PHILIPS,
Baterii utilizate: 2 AAA (R03) de preferat alcaline.

Model de etichetă: Telecomanda Philips RM-D1110 LED TV

Identificare model tv

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Telecomanda universala Philips RM-D1110”